Web Sitesi i̇çeriği

İçeriğe atla

Ben Huot tarafından

www.benjamin-newton.com

Şu anda Hakkında Bölümündesiniz

hoşgeldi̇ni̇z

Hoş geldiniz, insan, evcil hayvan, oyuncak veya otomatik yazılımı ziyaret edin.

Bu eski usul bir bilgi sitesi

yazı yazma

Yazım çok dindar ve İncil'de (çoğu şiir) ama fazladan bir şeyi var. Bazı insanlar buna Zen (daha doğrusu Felsefi Taoizm'dir) ve benim Hıristiyan Varoluşçuluğu anlayışımla birlikte derler. Ayrıca, İncil ile çelişmediğini düşündüğüm eski, modern öncesi ve erken modern tarihsel dönemlerden diğer büyük mistik düşünürlerin fikirlerini de dahil ediyorum.

3. nesil kitaplarımın çoğu, hiçbir şeyi değiştirmediğiniz sürece, bireysel creative commons lisanslarına göre dağıtılabilir. 4. ve 5. nesil yazılarımın tüm hakları saklıdır ve paylaşım amaçlı değildir.

grafi̇kler

Ayrıca son 20 yılda kendi başıma geniş bir grafik koleksiyonu oluşturdum.

Tasarim

Tüm web sitesini kendim yaptım ve çoğunlukla ücretsiz olarak erişilebilen İnternet kaynaklarını kullanarak neredeyse tamamen kendi kendime öğretiyorum. Temmuz 1998'den beri çok sık değiştirdim.

“Ben, hatta ben, seni teselli eden benim. Sen kimsin ki, ölecek insandan ve ot gibi yapılacak insanoğlundan korkuyorsun? Gökleri uzatan ve yerin temellerini atan Yaratıcınız RAB'be unuttunuz mu? Ezicinin yok etmeye hazırlandığı öfkesinden dolayı bütün gün sürekli korku içinde mi yaşıyorsunuz? Zalimin öfkesi nerede? Esir sürgün hızla serbest bırakılacak. Ölmeyecek ve çukura inmeyecek. Ekmeği başarısız olmayacak. Çünkü ben, dalgaları kükresin diye denizi harekete geçiren Tanrınız RAB'bim. Her Hahveh onun adıdır. Sözlerimi ağzına koydum ve seni elimin gölgesinde kapladım, ki gökleri dikeyim, yerin temellerini atabileyim ve Siyon'a “Sen benim halkımsın” diyeyim.
Yeşaya 51:12-16 WEB