Opis Strony Internetowej

przejdź do treści

przez Bena Huota

www.benjamin-newton.com

Jesteś teraz w sekcji Informacje

Web 1.0

To jest oldschoolowa strona informacyjna

Przegląd Strony Internetowej

Stworzyłem te strony internetowe, aby przedstawić wam moją filozofię, Szkołę Wypchane Zabawki. Jestem jego pierwszym uczniem, Zenjaminem (lub Benem Huotem), Nie Guru Pochmurnych Diamentów. Ostatecznym celem tej szkoły filozofii jest osiągnięcie takiego samego relaksu jak wypchana zabawka. Mój pluszowy misiej Fred mówi, że nie mam schizofrenii, ale on tak.

Ale z drugiej strony, moja strona internetowa ma na celu stymulowanie swobodnego myślenia, tak jak nigdy tego nie robiłem, ani nigdy nie będę chciał być liderem, a nawet liderem opinii. Chcę, abyś wziął odpowiedzialność za własne pomysły i powstrzymał się od zwykłego recyklingu moich własnych.

Choroba Psychiczna

Mam też schizofrenię, ponieważ zostałem zaciągnięty do regularnej armii amerykańskiej przez nieco ponad rok. Żyję z tą chorobą psychiczną, już od 25 lat, głównie żyjąc sam, ale z wielką pomocą rodziny, nieustannie biorąc lekarstwa i mając Boga w życiu.

Pisałem o tym również dla tych, którzy napotykają podobne problemy, jak i tych z bliskimi z podobnymi diagnozami. Naprawdę pomogłoby mi, gdybym miał te informacje, kiedy po raz pierwszy zdiagnozowano u mnie schizofrenię około 2000 roku.

Nudne Życie

Jestem najnudniejszym człowiekiem na świecie. Właściwie opowiadam się za nudnym życiem, ponieważ jest ono bezpieczniejsze, zdrowsze i lepiej się starzeje. Gdy się starzejemy i dowiadujemy się więcej o świecie, zdajemy sobie sprawę, jak miło jest tu w Ameryce i nie mamy potrzeby ani ochoty podróżować po świecie lub wyjeżdżać na wystawne wakacje. Większość problemów, które mamy w Ameryce, ma bardzo nudne rozwiązania, ale nie rozwiążemy ich, ponieważ chcemy pracować nad ekscytującymi.

Najlepsze rzeczy w życiu dotyczą Boga, przyjaciół, rodziny i zwierząt domowych. Nie musimy mieć dużo pieniędzy, aby znaleźć radość w życiu. Najlepsze życie jest dokładnie przemyślane i często zastanawiane. Nauka, tworzenie i lepsze życie to jedne z najlepszych zajęć.

Biorąc to pod uwagę, jestem wdzięczny, że mam wystarczająco dużo, aby się zapewnić. Nie wszyscy to robią, nawet w Ameryce. A samo bycie obywatelami amerykańskimi z dzisiejszą technologią stawia nas na poziomie życia, którego kiedyś doświadczają członkowie rodziny królewskiej. Za wszystkie rzeczy, których boimy się o przyszłość, pod wieloma względami życie jest nadal wspaniałe w mojej części świata.

Dlatego nie bójcie się ich, bo nie ma nic ukrytego, co nie zostanie ujawnione, ani ukrytego, co nie będzie znane. Co wam mówię w ciemności, mówcie w świetle; a to, co słyszycie szeptane do ucha, głoście na dachach domów. Nie bój się tych, którzy zabijają ciało, ale nie są w stanie zabić duszy. Bójcie się raczej tego, kto jest w stanie zniszczyć zarówno duszę, jak i ciało w Gehennie.
Mateusza 10:26-28 WEB