Web Sitesi Açiklamasi

İçeriğe atla

Ben Huot tarafından

www.benjamin-newton.com

Şu anda Hakkında Bölümündesiniz

Web 1.0

Bu eski usul bir bilgi sitesi

Web si̇tesi̇ Genel Bakiş

Bu web sitelerini size felsefem olan Doldurulmuş Oyuncak Okulu ile tanıştırmak için oluşturdum. Ben onun ilk öğrencisiyim, Zenjamin (veya Ben Huot), Bulutlu Elmasların Gurusu Değilim. Bu felsefe okulunun nihai amacı, doldurulmuş oyuncağınkiyle aynı rahatlamayı elde etmektir. Doldurulmuş oyuncak ayım Fred Şizofreni olmadığımı söylüyor ama o var.

Ancak, ciddi tarafta, web sitem, asla lider ve hatta fikir lideri olmak istemediğim ve asla istemediğim gibi özgür düşünmeyi teşvik etmek için tasarlanmıştır. İstediğim şey, kendi fikirlerinizin sorumluluğunu almanız ve sadece benim fikirlerimi geri dönüştürmekten kaçınmanız.

akıl hastalığı

Ayrıca bir yıldan biraz fazla bir süredir düzenli ABD Ordusuna kaydolduğumdan beri Şizofreni hastasıyım. 25 yıldır bu akıl hastalığıyla yaşıyorum, çoğunlukla kendi başıma yaşıyorum, ancak ailemin büyük yardımıyla, sürekli ilacımı alıyorum ve hayatımda Tanrı'ya sahip oluyorum.

Benzer sorunlarla karşılaşanlar ve benzer tanıları olan sevdikleri için de bunu yazdım. 2000 yılı civarında Şizofreni teşhisi konduğunda bu bilgiye sahip olsaydım bana gerçekten yardımcı olurdu.

Sikici Hayat

Ben dünyanın en sıkıcı adamıyım. Aslında daha güvenli, daha sağlıklı ve daha iyi yaşlandığı için sıkıcı bir hayat yaşamayı savunuyorum. Yaşlandıkça ve dünya hakkında daha fazla şey öğrendikçe, burada Amerika'da ne kadar güzel olduğumuzu ve dünyayı gezmeye veya lüks tatillere gitmeye çok az ihtiyacımız veya arzumuz olduğunu anlıyoruz. Amerika'da sahip olduğumuz sorunların çoğunun çok sıkıcı çözümleri var, ancak bunları çözmeyeceğiz çünkü heyecan verici olanlar üzerinde çalışmak istiyoruz.

Hayattaki en iyi şeyler Tanrı'yı, arkadaşları, aileyi ve evcil hayvanları içerir. Hayatta neşe bulmak için çok paramız olması gerekmiyor. En iyi hayatlar dikkatlice düşünülür ve sık sık yansıtılır. Öğrenmek, yaratmak ve daha iyi yaşamak en iyi aktivitelerden bazılarıdır.

Bununla birlikte, kendime yetecek kadar param olduğu için minnettarım. Amerika'da bile herkes yapmıyor. Ve sadece günümüz teknolojisine sahip Amerikan vatandaşı olmak, bizi bir zamanlar sadece kraliyet ailesinin yaşadığı yaşam seviyesine getiriyor. Gelecekten birçok yönden korktuğumuz her şey için, dünyadaki benim bölgemde hayat hala harika.

Bu nedenle onlardan korkmayın, çünkü açıklanmayacak veya bilinmeyecek gizli hiçbir şey yoktur. Sana karanlıkta söylediklerimi ışıkta konuş; ve kulağına fısıldadığını duyduğun şeyi, damaklarda ilan et. Bedeni öldüren ama ruhu öldüremeyenlerden korkmayın. Aksine, cehennemde hem ruhu hem de bedeni yok edebilecek olandan korkun.
Matta 10:26-28 WEB